Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик

Купити power bank Pineng

Pineng - один з найвідоміших і кращих азіатських виробників зовнішніх акумуляторів (повер банк). Компанія спеціалізується на розробці різного роду акумуляторів та зарядних пристроїв. Зовнішні акумулятори Pineng мають широку функціональність, 9-рівневий захист і на 100% сумісні з сучасними мобільними пристроями. Якість підтверджується міжнародними сертифікатами відповідності. Продукція Pineng користується популярністю у всій Європі, Азії та США.

Компанія пропонує різні моделі повербанков, різного дизайну і ємності. У лінійці є дуже мініатюрні зовнішні акумулятори на 2500mAh з додатковою функцією управління фотокамерою через Bluetooth. Є моделі більш ємкі - на 5000 і на 6000mAh. Power bank на 10000mAh не залишить ваш гаджет без батареї протягом усього дня. Для тих, хто дуже багато подорожує або змушений заряджати кілька гаджетів по кілька разів на день, більше підійдуть моделі на 15000 і 20000mAh.

Якщо ви вирішите купити повер банк PINENG в інтернет-магазині "MyPowerbank.com.ua" ви гарантовано отримаєте 100% -оригінальний зовнішній акумулятор одного з провідних брендів, прекрасне обслуговування, надійну упаковку і 12-місячну гарантію.

Приємних покупок!

Немає товарів

Вгору