Умови обміну та повернення

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту отримання повернути товари, придбані в нашому магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Після 14 днів, ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 12 місяців на всі товари.

 

Умови обміну / повернення товару належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

 

Обмін товару належної якості здійснюється:

  • якщо він не використовувався
  • якщо збережено його товарний вигляд
  • споживчі властивості, пломби, ярлики
  • в наявності є розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві разом з проданим товаром.

 

Роз'яснення:

Товарний вигляд: Новий товар реалізується із заводськими захисними плівками, що є одним з факторів визначення товарного вигляду. Розкрита зарядка, гарнітура, будь-які проводи, екрани і батарея - закриті захисними плівками. Покупець повинен пам'ятати, що пошкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується! Також мають бути відсутні потертості та подряпини на виробі.

Не використовувався: Вся електроніка поставляється з програмним забезпеченням за замовчуванням. Перевірити, використовувався пристрій чи ні, може авторизований сервісний центр або менеджер з прийому товару. У разі виявлення сторонніх програм, змін в настройках, наявності ознак використання (файли, фотографії, замітки, відеозапису) магазин може скористатися правом відмовити клієнту через порушення цього пункту.

Пломби, ярлики і розрахункові документи: Також цей пункт відноситься до товарного вигляду. Якщо при поверненні ви втратили якийсь документ, інформаційні дані або зірвали пломбу на товарі - ситуація буде аналогічною. Розрахункові документи необхідно надавати: оригінал чека та гарантійного талона для повернення коштів.

 

Умови обміну / повернення товару неналежної якості

 

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

  • пропорційного зменшення ціни
  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк
  • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Повний і актуальний текст редакції "Закону про захист прав споживачів".