Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик

З моменту свого заснування в 2009 році, компанія UGREEN спеціалізувалася на продуктах і рішеннях для професійного підключення аудіо і відео до мультимедійних систем. З 2012 року компанія зосередилася на розробці і дизайні своїх продуктів відповідно до вимог ринку. Інженери UGREEN визначили свою місію як розробка кращих продуктів для своїх клієнтів.

Продукція компанії представлена ​​в таких категоріях, як: Power Bank UGREEN, кабелі UGREEN, USB-адаптери і USB-подовжувачі UGREEN, мережеві зарядні пристрої UGREEN, автомобільні зарядні пристрої UGREEN, чохли для смартфонів UGREEN, захисні скла для смартфонів UGREEN, різні футляри для безпечного зберігання аксесуарів UGREEN, FM-трансмітери UGREEN, підставки і утримувачі телефонів UGREEN як настільні, так і для автомобіля.

Завдяки 9-річному досвіду UGREEN стала добре відома на ринку і перетворилася в комплексну компанію, що займається дослідженнями і розробками, дизайном і виробництвом. Незважаючи на це, співробітники компанії завжди зберігають пристрасть до вдосконалення.

Відділ компанії по контролю якості строго контролює виробничий процес відповідно до оригінального дизайну продукту, якість виготовлення, довговічність і т.д. У той же час компанія взяла на себе соціальну відповідальність. Всі продукти UGREEN використовують сировину, що відповідає RoHS (директива, що обмежує вміст шкідливих речовин, прийнята Європейським союзом в лютому 2003 року) для зниження впливу на навколишнє середовище.

UGREEN - компанія, заснована в 2009р. З моменту заснування пристрасть до якості у всьому стала її відмінною рисою. Крім розробки і виробництва якісної продукції, компанія добровільно взяла на себе і соціальну відповідальність. При виробництві використовується тільки сировина, що відповідає RoHS (директива, що обмежує вміст шкідливих речовин, прийнята Європейським союзом в лютому 2003 року) для зниження впливу на навколишнє середовище.

У нас представлена тільки оригінальна продукція UGREEN безпосередньо від виробника.

Розгорнути
Вгору