Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Адаптери OTG

Сортування:
за популярністю по новизне спочатку дешевше за назвою

За допомогою перехідника USB ОТГ ви легко розширите пам'ять свого пристрою підключивши до нього флешку. Ви отримаєте можливість дивитися фільми і слухати музику прямо з флешки нічого при цьому не налаштовуючи.

Адаптер OTG USB не вимагає ніяких додаткових драйверів або додатків - просто підключіть флешку і працюйте з документами або файлами.
Також, ви зможете підключити принтер, клавіатуру, цифровий фотоапарат або відео камеру. Це дійсно зручно і корисно для сучасної людини - використовувати адаптер OTG micro B.

Крім того, використовуючи перехідник ЮСБ ОТГ microB, ви зможете передавати заряд свого пристрою на пристрій своїх друзів. Один рух - і ваш телефон вже заряджає телефон подруги/друга. Використовуйте адаптер OTG завжди і всюди. Беріть його з собою на відпочинок, в машину або в офіс.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу на те, що ваш гаджет повинен підтримувати цю функцію. Майже всі сучасні моделі мають цю можливість, але, якщо ви не впевнені, рекомендуємо знайти детальну інформацію на сайті виробника вашого пристрою.

Вгору